8 éve
Vadnai Benjamin 17. helyen végzett Splitben az olimpiai Laser Standard hajóosztály szeptember közepi világbajnokságán, ahol 53 nemzet 147 vitorlázója versenyzett. Ugyanilyen eredménnyel 2018-ban az aarhusi világbajnokságon azonnali biztos olimpiai kvalifikációt lehet majd elérni. Magyar versenyző ebben a hajóosztályban még soha nem végzett az első húszban világbajnokságon!
