Itt az idei kompmenetrend!

A Balatoni Hajózási Zrt. a kompközlekedést – a személyhajózási szolgáltatásoktól eltérően – az év minden napján lehetővé teszi a Balaton északi és déli partja között. Íme a 2020 évi menetrend.

A balatoni kompközlekedés menetrendjében a 2020-as évet az alábbi szezonokra bontotta a BAHART:

  • január 1. ünnepi menetrend (Szántódrévből 10.00-17.00 óra között, Tihanyrévből 10:15-17:15 óra között óránként indulnak)
  • január 2. – február 20. (Szántódrévből 7.00-17.00 óra között, Tihanyrévből 7:15-17:15 óra között óránként indulnak)
  • február 21. – március 12. (Szántódrévből 7.00-18.00 óra között, Tihanyrévből 7:15-18:15 óra között óránként indulnak)
  • március 13. – április 9. (Szántódrévből 6.40- 18.40 óra között, Tihanyrévből 7:00-19:00 óra között 40 percenként indulnak)
  • április 10. – május 14. (Szántódrévből 6.40- 20.00 óra között, Tihanyrévből 7:00-20:20 óra között 40 percenként indulnak)
  • május 15. – június 18. (Szántódrévből 6.40- 21.20 óra között, Tihanyrévből 7:00-21:40 óra között 40 percenként indulnak)
  • június 19. – augusztus 30. (Szántódrévből 6.40- 23.20 óra között, Tihanyrévből 7:00-23:40 óra között 40 percenként indulnak)
  • augusztus 31. – október 4. (Szántódrévből 6.40- 20.00 óra között, Tihanyrévből 7:00-20:20 óra között 40 percenként indulnak)
  • október 5. – november 1. (Szántódrévből 6.40- 18.40 óra között, Tihanyrévből 7:00-19:00 óra között 40 percenként indulnak)
  • november 2. – november 15. (Szántódrévből 7.00-18.00 óra között, Tihanyrévből 7:15-18:15 óra között óránként indulnak)
  • november 16. – december 23. (Szántódrévből 7.00-17.00 óra között, Tihanyrévből 7:15-17:15 óra között óránként indulnak)
  • december 24. ünnepi menetrend (Szántódrévből 7.00-15.00 óra között, Tihanyrévből 7:15-15:15 óra között óránként indulnak)
  • december 25. – december 30. (Szántódrévből 7.00-17.00 óra között, Tihanyrévből 7:15-17:15 óra között óránként indulnak)
  • december 31. ünnepi menetrend (Szántódrévből 7.00-15.00 óra között, Tihanyrévből 7:15-15:15 óra között óránként indulnak)

Hozzászólások

Kövess minket a Facebookon is.