címke: Opel Fifty-Fifty

3 éve
Megtréfálta az időjárás az Őszi Pünkösdi Regatta résztvevőit: a várt erős szél csak a rajt előtt fújt mintegy 15-20 percig, utána a több mint 150 résztvevő leállós-pöffös, néhol igen gyenge, néhol 12-15 csomós szélben haladt Keszthely felé. Összesen százötvenen álltak rajthoz az első napon.
3 éve
Deja vu – aki látta a tavalyi versenyt, az alighanem ismerősnek találhatja azt, amit ezekben a percekben látunk az 52. Kékszalag Raiffeisen Nagydíjon: Keszthely körül összetorlódott az élmezőny.
3 éve
A nyár elején még az is bizonytalan volt, hogy lesz-e az idén Kékszalag – de lesz, bizony, csak más időpontban. A csapatok rögtönzött felkészülési programmal igyekeznek alkalmazkodni. Jósolni nehezebb mint valaha – de az biztos, hogy nem hétköznapi lesz az idei verseny. Ruják István elemzése a Vitorlázás Magazin 2020/4-es számából.
4 éve
Lehet, hogy nem az idei volt minden idők legizgalmasabb Kékszalagja, de talán ez volt az elmúlt 20 év legszorosabb futama. Szinte minden csapatnak megvolt a maga 15 percnyi hírneve, a végén pedig nem az nevetett, akire automatikusan gondolnánk. Rekordok helyett váratlan fordulatokat hozott a verseny. Összefoglaló.
4 éve
Némi kárpótlást jelent az idei Kékszalagot rövid ideig vezető, mindvégig az élbolyban hajózó, ám végül a hetedik helyen befutó RSM2 csapatának, hogy a „rájátszást”, vagyis az Audi Race Cup-ot ők nyerték.